Tydzień Halloween – Kręgle

Comment

HALLOWEEN
kręgle na Halloween (2)

Prosta do zorganizowania zabawa, z materiałów dostępnych w każdym domu. Wystarczy wykorzystać 6 rolek, najtańszego papieru toaletowego oraz kupić małą dynię, których mnóstwo obecnie na sklepowych półkach. Przy użyciu tych rzeczy macie zabawę, zarówno dla młodszych jak i starszych smyków.

kręgle na Halloween (1)

Dodatkowo rolki można pomalować w różne miny i zrobić z nich duszki. Zabawa łatwa w przygotowaniu, dająca mnóstwo śmiechu z małym dreszczykiem emocji. Wcześniej możecie nawiercić, niewielkie dziurki w dyni wiertarką, by zmieściły się w nich paluszki dzieci ( jak w prawdziwej kuli do kręgli), my jednak z tego zrezygnowałyśmy. Franek i Asia toczyli dynię przed siebie, starając się strącić jak najwięcej duszków.

kręgle na Halloween (3)O tym jak zrobić girlandy z duchów, widoczne na zdjęciach, pisałyśmy TU.

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.