Tablice manupulacyjne

Comment

MONTESSORI ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY PONIŻEJ 1 r.ż. ZABAWY W DOMU ZRÓB TO SAM
tablica sensoryczna

Świetna zabawa dla ciekawych świata bobasów. U nas sprawdzała się już przy dzieciach w wieku około 8 miesięcy i służy nam do dziś. Bardzo dobrze wpływa na rozwój motoryki, zaspokaja ciekawość i daje chwilę wytchnienia rodzicom, ponieważ zajmuje dziecko na dłuższy czas.

Tablicę można stworzyć z płyty wiórowej lub tekturowej. Polecamy jednak wybranie płyty wiórowej, posłuży na dłuższy czas. Do tablicy można przymocować wszystko co znajdziecie w większym sklepie budowlanym: klamkę, dzwonek, światełko, kontakt, zamek do drzwi,  kłódkę, zasuwkę a nawet to co znajdziecie w pasmanterii – suwaki, sznurówki, mankiety od koszuli z guzikami, kawałek koszuli z guzikami. Czyli wszystko to co jest interesujące dla malucha!

Poniżej nasze tablice.

DSC00255z logo DSC01569 DSC01572

 Jeśli wykorzystacie naszą inspirację, prześlijcie nam koniecznie zdjęcia  i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzymy z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękujemy!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.