Świąteczne bombki

2 Replies

OZDOBY ŚWIĄTECZNE
główne(2)

Na stoiskach sklepowych pełno jest pięknych bombek, o różnych kształtach i rozmiarach. I choć rzeczywiście wyglądają wspaniale, najbardziej cieszyć będą te wykonane samodzielnie. Poniżej kilka propozycji na wykonanie takich bombek. Gdy kupicie kilka przeźroczystych, Wasza choinka w kilka chwil może stać się czymś zupełnie niepowtarzalnym. Jak zawsze i w tym przypadku ogranicza Was jedynie wyobraźnia.

Potrzebujecie kilka przeźroczystych bombek, kolorowe dodatki np. piórka, wstążki, konfetti, sztuczny śnieg itp. Wszystko zależy od tego co chcecie wykorzystać do ich zrobienia.

Do naszych ozdób wykorzystałam piórka, wstążki oraz hydrożelowe kulki. Wystarczy włożyć wybrane dodatki do środka, zamknąć i cieszyć się ich widokiem.

A oto nasze małe dzieła:

Bombka z hydrożelem

Wystarczy do środka wsypać kilka kulek hydrożelowych i wlać wodę by odpowiednio napęczniały.

bombki do samodzielnego zrobienia (1)

bombki do samodzielnego zrobienia (2)

Bombki z piórkami

bombki do samodzielnego zrobienia (4)

Bombki ze wstążkami

bombki do samodzielnego zrobienia (3)

Bombki żółwiki Ninja

Coś dla fanów żółwi. Do tych bombek możecie wykorzystać zielone ozdoby z gotowych zestawów. Opaskę można zrobić z kolorowej krepiny i przykleić ją klejem. Na nią naklejcie ruchome oczy – żółw Ninja gotowy!

DSC01399 (1)

DSC01419

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.