Śnieżne kręgle

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY NA ZEWNĄRZ ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY RUCHOWE
kregle na śniegu (2)

Gra w kręgle jest zabawą bardzo uniwersalną. Można w nią grać zarówno w domu przy użyciu gotowych kręgli lub tych domowej roboty, z butelek, albo w wersji z duszkami na Halloween, o której już wcześniej Wam pisałyśmy (kręgli z papieru toaletowego). W kręgle, nasze dzieci grały również przy użyciu arbuza podczas jednego z letnich popołudni (zabawy z arbuzem). Dziś proponujemy zrobienie zawodów w kręgle na dworze, przy użyciu śniegu.

Ubierzcie się więc ciepło i wyjdźcie na dwór, zabierzcie ze sobą piłkę.

kregle na śniegu (3)

Ulepcie ze śniegu trzy niezbyt duże piramidy. Ustawcie je w trójkącie – jedna z przodu, dwie z tyłu. W odległości od 2m-3m od kręgli, w zależności od wieku Waszego dziecka, odznaczcie linię z której wszyscy zawodnicy będą próbowali zbić kręgle. Możecie kopać lub rzucać to zależy od Was.

kregle na śniegu (1)

Jeśli wykorzystacie naszą inspirację, prześlijcie nam koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzymy z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękujemy!

 

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.