Serce z guzików w ramce

2 Replies

ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY W DOMU
serce z guzików (2)

Walentynki to dzień, w którym chcemy wręczyć coś szczególnego, coś tak od serca. W końcu to dzień pełen miłości. Jesteśmy za tym, by 14 lutego podarować sobie coś wykonanego własnoręcznie, a nie gotową rzecz. I bardziej chodzi o sam symbol niż robienie ogromnych prezentów. Taki drobiazg będzie powodem do dumy, jeśli dziecko w większości (przy niewielkiej pomocy dorosłego) wykona go samodzielnie. Poniższa propozycja będzie idealnym prezentem dla starszej siostry, babci lub mamy.

Potrzebujecie:

  • guziki czerwone lub kolorowe w różnych rozmiarach,
  • klej,
  • kartkę z bloku technicznego,
  • kolorową kartkę,
  • ramka.

Z kolorowego bloku wytnijcie serce, które będzie szkicem dla dziecka. Jego zadaniem będzie wypełnić je guzikami. Wycięte serce umieścicie na białej kartce, na samym jej środku. Serce posmarujcie klejem i niech maluch wkleja guziki.

serce z guzików (5)

Praca będzie gotowa gdy zapełni całości.

serce z guzików (1)

Gdy klej przeschnie można włożyć do ładnej ramki.

Gotowe!

serce z guzików (3)

Jeśli wykorzystacie moją inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.