Remiza strażacka z kartonu

Comment

ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TEMATYCZNE ZABAWY W DOMU ZRÓB TO SAM
remiza-strazacka-z-kartonu-9

Kartony, kartony, kartony są u nas wszędzie i w dużych ilościach – małe , duże, średnie. Mieliśmy już parking z kartonu po pizzy i tunel z dużego kartonu po ubraniach. Przyszła więc pora na kolejny projekt. Obecnie Franek jest fanem strażaków, więc gdy natknęłam się na zdjęcie kartonowej remizy na jednej ze stron z inspiracjami do dziecięcych pokoi, pomyślałam, że koniecznie musimy taką wykonać.Autorką (a właściwie autorami) wersji pierwotnej jest pani Marzena oraz jej 3 letni synek Antoś.

remiza-strazacka-z-kartonu-4

Nasza remiza powstała z 2 kartonów po zabawkach (z czego jedne obcięty do połowy), dwóch rolek po papierze kuchennym. Wykorzystaliśmy również trochę kleju, taśmy i kolorowego papieru. Ciężko mi napisać konkretną instrukcję jak taką remizę wykonać. Musicie zdać się na własną wyobraźnie  i potrzeby waszego małego strażaka!

remiza-strazacka-z-kartonu-8

remiza-strazacka-z-kartonu-7

remiza-strazacka-z-kartonu-1

remiza-strazacka-z-kartonu-3

remiza-strazacka-z-kartonu-5

remiza-strazacka-z-kartonu-6

remiza-strazacka-z-kartonu-2

Masz pomysł na zabawę? Chcesz się nim podzielić z innymi? Prześlij mi informację i zdjęcia w wiadomości prywatnej na FB lub na adres zainspirujmalucha@gmail.com

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych pracnazainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.