Pudełko z nakrętkami – DIY – motoryka mała

Comment

MONTESSORI ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY W DOMU ZRÓB TO SAM
pudelko-z-plastikowymi-butelkami1

Jak już pewnie wiecie do dobrej, kreatywnej zabawy nie zawsze potrzeba wiele. Czasem właśnie kilka elementów tworzy bardzo rozwijającą zabawę. Taką propozycje dla was mam właśnie dziś.

Pudełko z butelkami do ćwiczenia motoryki małej, poprzez nakręcanie kolorowych nakrętek.

20170912_175131

pudelko-z-plastikowymi-butelkami

Zbierzcie kilka butelek z nakrętkami w różnych kształtach, wielkościach i kolorach, w pudełku po butach zróbcie otwory do których wsadzicie butelki. Dobrze gdybyście podkleili je od spodu, by dziecko nie miało możliwości ich wyciagnięcia. Zdejmijcie nakrętki i poproście dziecko by znalazło odpowiednią nakrętkę i nałożyło ją na butelkę. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci które etap wkładania wszystkiego do buzi mają już za sobą. Dobrze gdybyście jednak nie zostawiali dzieci samych z tą zabawką, bądźcie zawsze blisko.

pudelko-z-plastikowymi-butelkami3 pudelko-z-plastikowymi-butelkami2

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.