Papierowe serce 3D w ramce – na prezent

Comment

ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TEMATYCZNE ZABAWY TWÓRCZE ZABAWY W DOMU ZRÓB TO SAM
20170119_202159

Już jutro dzień Babci, a później dzień Dziadka. To już ostatnia chwila, by pomyśleć nad jakimś prezentem. Jeśli jeszcze nic nie macie, to nic straconego!!! Dziś podpowiem jak stworzyć szybką w wykonaniu ale ciekawą ramkę pełną miłości.

Wystarczy kolorowy papier, nożyczki, klej, ramka bez szkła i biała kartka by stworzyć papierowe serce 3D.

serca-3d-w-ramce

W pierwszej kolejności wytnijcie serca, w różnych kolorach i o różnej wielkości. Z Frankiem zdecydowaliśmy się na stworzenie kolorowego serca. Możecie jednak wykorzystać jeden kolor (lub jego kilka odcieni). Każda wersja będzie wyglądała ciekawie. Serca należy złożyć na pół.

serca-3d-w-ramce1

Do ramki włóżcie białą kartkę z bloku technicznego i z wyciętych serduszek ułóżcie kształt dużego serca. Sposób układania serduszek pozostawiam Wam i waszej wizji, gdy już uzyskacie zamierzony efekt, przyklejcie wszystko klejem. Dzięki waszej wyobraźni i kreatywności każda praca będzie jedyna i niepowtarzalna.

20170119_202209 20170119_20214920170119_202000

Jestem pewna, że taka wersja prezentu ucieszy bardziej niż kupowany bukiet czy czekoladki.

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych pracnazainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.