DZIEŃ OJCA – Pamiątkowe odciski

Comment

ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TWÓRCZE ZABAWY W DOMU
odciski - prezent

Mówią, że Tata to pierwszy bohater syna, a pierwsza miłość córki. Mój mąż ma to szczęście, żę jest zarówno bohaterem jak i miłością 😉 Szukaliśmy więc pomysłu by stworzyć jeden prezent, na nadchodzące święto, który będzie zarówno prezentem od Zuzi jak i od Franka. Udało się. Poniżej propozycja stworzenia prostego prezentu, który może wzruszyć każdego tatę.

Potrzebujecie:

  • buty taty – proponuję wykorzystać te które nosi rzadziej by nie zorientował się jaką niespodziankę robicie. Ich podeszwy będzie trzeba zamoczyć w farbie.
  • farby,
  • pędzelek,
  • kartka z bloku A3 lub A4

Oczyścicie podeszwę buta następnie pomalujcie ją grubszą warstwą farby (kolor wybierzcie dowolnie). Zróbcie na kartce odcisk buta, gdy przeschnie odciśnijcie stopę dziecka lub jego bucik.  My odcisneliśmy but Franka i małą stopkę Zuzi, ponieważ jeszcze nie ma bucików 😉

odcisk 2

Każdy odcisk możecie podpisać. Taki prezent możecie powtarzać co roku. Pisząc rok ich stworzenia, po kilku latach będziecie mieli wspaniałą pamiątkę i dowód na to jak szybko mija czas.

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

 

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.