Pajęczyna z kolorowymi piłkami

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY NA ZEWNĄRZ ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY RUCHOWE ZABAWY W DOMU
1

Dziś propozycja niezwykle prostej  w przygotowaniu zabawy, zarówno na dworze w słoneczny dzień, jak i w nieco pochmurny w domy. Wystarczy gruba taśma klejąca, kolorowe piłki z basenu (lekkie), trochę miejsca do przyklejenia pajęczyny z taśmy i gotowe.

Gdy pajęczyna będzie już gotowa, poproście dziecko by stanęło w nie dużej odległości, i zademonstrujcie jak rzucać w nią piłkami, tak by się przykleiły. Jeśli ten wariant zabawy będzie zbyt trudny dla Waszego dziecka, lub znudzi mu się, niech maluch po prostu przykleja kolorowe piłki do pajęczyny.

3

Zabawa uczy cierpliwości, trafiania do celu będzie idealna zarówno dla tych dzieci które lubią aktywne spędzani czasu jak i tych które są spokojniejsze.

2

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

 

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.