Obrazy z darów natury

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TWÓRCZE ZABAWY W DOMU
DSC00075

Każdy spacer może stać się pretekstem do poszukiwań, poszukiwań rzeczy które będzie można wykorzystać do zabawy w domu. Doskonała do tego jest jesień, pełna kolorów. Przedstawiamy Wam pomysł na to jak wykorzystać zwykłe patyki, kamienie, szyszki, liście itd.

Do stworzenia obrazów, będziecie potrzebowali pudełko, klej, „skarby natury” (czyli wszystko co uda Wam się znaleźć na spacerze), farby, patyczki do uszu oraz pędzelki do malowania.

DSC00066

Nalejcie klej do pudełka tak, by pokrył całe dno. Warstwa kleju powinna być dość gruba, żeby nawet duże elementy obrazu dobrze się przykleiły. Gdy już przykleicie wszystkie „skarby natury” do pudełka, możecie rozpocząć artystyczne eksperymenty np. pomalujcie pędzelkiem lub patyczkami do uszu, różne wzory.

Obraz będzie musiał wysychać przez kilka dni.

Oto efekty pracy Asi:

  DSC00074 DSC00075

Jeśli wykorzystacie naszą inspirację, prześlijcie nam koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzymy z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękujemy!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.