Mini choinki z szyszek

Comment

OZDOBY ŚWIĄTECZNE ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TWÓRCZE ZABAWY W DOMU
mini choinki z szyszek (2)

Ozdoby, które mimo prostoty swojego wykonania, wyglądają rzeczywiście pięknie. Takie ozdoby bożonarodzeniowe nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Dodatkowo mogą być wykonane przez dziecko do początku do końca, a które dziecko nie lubi podziwiać efektów swojej pracy lub nie jest dumne gdy podziwiają je inni?

Potrzebujecie:

  • szyszki,
  • małe pomponiki w różnych kolorach,
  • klej,
  • ciastolina lub plastelina.

mini choinki z szyszek (1)

Ze swoich zbiorów szyszek, wybierzcie te z najbardziej rozłożystymi łuskami. Nie mogą być za bardzo zbite i zbyt ciasno osadzone obok siebie, ponieważ dziecku będzie ciężko umieścić na nich „bombki”. Poproście dziecko by poukładało pomponiki między łuskami. W razie potrzeby przyklejcie je klejem, by bombki nie pospadały. Choinkę możecie postawić na kawałku ciastoliny lub plasteliny by się nie przewróciła.

mini choinki z szyszek (3)

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

 

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.