Maska z liści

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TWÓRCZE
maska z liści

Tym razem proponujemy Wam nieco pracy twórczej. Jesień jest pełna kolorowych liści, dlaczego więc ich nie wykorzystać? Proponujemy Wam zrobienie pięknej, jesiennej maski.

Aby zrobić coś takiego, namalujcie dowolny szablon maski. Następnie naklejcie go na karton i wytnijcie po konturach. Po bokach maski, zróbcie otworki na gumkę, tak by maska dobrze trzymała się na twarzy. Wcześniej, na jesiennym spacerze, musicie uzbierać kolorowe liście, najlepiej gdy nie będą bardzo duże. Rozłóżcie liście, na masce, w taki sposób by nie zasłaniały otworów na oczy i miejsca na nos dziecka.

DSC00203

Przymocujcie liście do maski klejem.

DSC00209

Gdy wszystko będzie już przyklejone, odłóżcie maskę na kilka godzin, by wszystko dobrze wyschło. Zabawy będzie jeszcze więcej gdy zrobicie dwie maski, jedną dla rodzica, drugą dla dziecka.

DSC00209

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.