KREATYWNE, WAKACYJNE MALOWANIE – Malowanie chusteczkami nawilżanymi

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY NA ZEWNĄRZ ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY TWÓRCZE
20160721_133838

Kolejna propozycja kreatywnego, wakacyjnego malowania. Dziś zachęcam do wykorzystania nawilżanych chusteczek dla niemowląt. Na użycie takiego materiału wpadłam (w sumie to Franek wpadł) zupełnie przypadkiem, gdy próbowałam doczyścić zarówno jego jak i miejsce zabawy, po ostatnim malowaniu packą na muchy 😉 Franek w pewnym momencie złapał chusteczkę i zaczął „czyścić” obrazek który udało mu się wcześniej stworzyć.

Potrzebujecie:

  • kolorowe farby,
  • chusteczki nawilżane,
  • kartka papieru,
  • taśma klejąca,

Malowanie mokrymi husteczkami

Malowanie mokrymi husteczkami1

Również tym razem zachęcam do tego by zorganizować zabawę na dworze, przed domem/blokiem. Przymocujcie kartke do podloża. Wyciśnijcie na nia kilka kolorów farb (nieco grubszą warstwę). Dajcie dziecku kilka chusteczek i poproście by roztarło kolory po kartce. Twórz cie do momentu az uzyskanie zamierzony efekt i sami uznacie, że dzieło jest skończone.

20160721_133817

Jeśli przegapiliście pierwszy wpis z serii kreatywnego, wakacyjnego malowania zapraszam TU ——> Malowanie packą na muchy.

Jeśli wykorzystacie powyższą inspirację, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac nazainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.