Koła zębate od KABUM – KONKURS!

1 Reply

NASZE RECENZJE ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY W DOMU
Koła zębate

Chciałbyś nauczyć swoje dziecko prostych zasad mechaniki? Po cichu liczysz, że w przyszłości zostanie inżynierem? A może już wykazuje zainteresowanie mechaniką? Jeśli tak to dzisiejsza recenzja jest właśnie dla Ciebie – koła zębate firmy Goki od Kabum.

Koła zębate to pomysłowy system konstrukcyjny, który w łatwy do przyswojenia dla dziecka sposób, nauczy je podstaw mechaniki przy okazji stymulujące jego kreatywność. Po raz kolejny nauka poprzez zabawę, czyli to co lubię najbardziej 😉 Bawiąc się tą zabawką dziecko nauczy się jak poprzez łączenie kolorowych części stworzyć poruszający się mechanizm.

Koła zębate2

Koła zębate Goki w całości wykonane są z drewna (elementy oraz plansza), dodatkowo nie zawierają małych elementów, dzięki czemu posłużą jako zabawka również dla najmłodszych dzieci. Zestaw składa się z 7 trybów z otworkami, w dwóch rozmiarach, każdy dwustronny –z jednej strony gładki, jednokolorowy z drugiej zaś ze wzorem. Wzorki na kołach dodatkowo stymulują percepcję i uczą rozpoznawania kolorów. Kolorowe przekładnie mogą być więc układane i aranżowane na wiele sposobów, tak by wzajemnie napędzały się do ruchu. Dziecko nauczy się czym jest reakcja łańcuchowa. Duża niebieska przekładnia ma zamontowany na stałe uchwyt, który zdecydowanie pomaga przy poruszaniu większym zbiorem kół.

Koła zębate1ll

Koła zębateaa

Zabawa polega na tym by ułożyć koła w taki sposób, aby w momencie kręcenie jednym, zaczęła kręcić się cała konstrukcja. Zapewniam Was, że takie „kręcenie” wprawi w zachwyt każdego malucha. W każdym razie Franek był zachwycony. Jak już wiecie należy raczej do dzieci aktywnych, preferuje zabawy wymagających ruchu (no chyba, że  bawimy się farbami lub wodą, wtedy nie ma problemu by oddał się zabawie na dłużej). Bałam się więc, że kołami pobawi się chwilę. Pomyliłam się jednak! Siedział dość długo, na początku dokładnie je oglądając, następnie przystąpił układania kół tak by się kręciły. Zaczynał od 2, następnie 3,4,5 itd. Aż udało mu się ułożyć wszystkie 7. Na jego twarzy widać było ogromną radość, gdy dopasował ostatnie z nich. Jeszcze większa radość była gdy za dotknięciem jednego elementu zaczęły kręcić się wszystkie!

Koła zębate1

Zabawa kołami zębatymi zdecydowanie rozwija kreatywność (o czym już wspominałam) oraz zachęca do twórczego i logicznego myślenia. Zabawa doskonale rozwija zdolności manualne oraz koordynacje oko-ręka, uczy kolorów. Możliwość układania kółek jest nieograniczona! Zdecydowanie polecam zestaw kół zębatych od KABUM.

Przejrzyjcie pełną ofertę sklepu, zajdziecie tam wiele ciekawych zabawek …. z pomysłem 😉

UWAGA KONKURS!!!
 
Nagroda została ufundowana przez Kabum – zabawki z pomysłem Zwycięzca będzie mógł wybrać jedną nagrodę, spośród kilku:
GRYZAKI KULKI (małe) Opis znajdziecie TU
KOŁA ZĘBATE- Opis znajdziecie TU 
DESZCZOWNICA – Opis znajdziecie TU
MAGICZNY PIASEK – Opis znajdziecie TU
 
Zasady poniżej.
 
1. Polub fanpage Zainspiruj Malucha
3. Polub grafikę konkursową i udostępnij ją PUBLICZNIE, na swojej tablicy. (grafika dostępna na moim Facebooku  – KLIKNIJ)
4. W komentarzu, pod postem, zaproś przynajmniej 3 osoby do konkurs oraz napisz, którą nagrodę wybierasz i dla kogo.
Czas trwania konkursu: od 16.06.2016 do godziny 23.00 dnia 24.06.2016
Ogłoszenie wyników: do 26.06. 2016
Zapraszam!!
Informacje dodatkowe:
Pytania dodatkowe, odnośnie nagród i wysyłki proszę kierować do Kabum – zabawki z pomysłem
Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

1 comment

  1. Beata Anna Lewandowska

    Jestem pod wrażeniem :) Dzięki za opinię. Synek za mały, ale dla córeczki powalczę o magiczny piasek :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.