Kartonowy tunel

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY POWYŻEJ 3 LAT ZABAWY W DOMU ZRÓB TO SAM
Kartonowy tunel - glowne

Po zbudowaniu garażu dla samochodów z rolek oraz wszelkiego rodzaju parkingach kartonowych, nadszedł czas by stworzyć dla Franka coś innego. Postanowiłam z kartonowego pudełka zrobić mu tunel dla dużych i małych samochodów.

Jeśli też macie w domu fana motoryzacji, ten pomysł powinien przypaść Wam do gustu.

Jak zawsze stworzenie takiej zabawki nie zajmie Wam zbyt dużo czasu, nie zrujnuje również domowego budżetu 😉

Potrzebujecie:

  • duży karton,
  • taśmy izolacyjne w różnych kolorach,
  • czarny marker,
  • taśmę klejącą,
  • nożyczki.

W pierwszej kolejności odetnijcie jedno z zamknięć z kartony. Następnie w bokach wytnijcie wjazdy do tunelu. My zdecydowaliśmy się na wycięcie dwóch wielkości, tak by wszystkie samochody (nawet te większe TIRy czy autobusy z kolekcji Franka) mogły swobodnie wjechać. Na górze przy użyciu taśmy izolacyjnej (lub farb) wyklejcie drogę dla samochodów, lub zwyczajnie ją namalujcie. Dodatkowo wycięłam jeszcze stacje benzynową. Możecie tworzyć dowolne tunele ze wszelkiego rodzaju dodatkami, to zależy już tylko do Was.

Kartonowy tunel2

Kartonowy tunel1

Jeśli wykorzystacie naszą inspirację, prześlijcie nam koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzymy z nich galerię.

Jeśli zabawa przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękujemy!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.