Kąpiel z balonami

Comment

ZABAWY 1-2 lata ZABAWY 2-3 lata ZABAWY PONIŻEJ 1 r.ż. ZABAWY W DOMU
DSC00119

Niezwykle prosta w wykonaniu, a dająca mnóstwo radości zabawa przed snem. Wystarczy kilka nadmuchanych balonów oraz wanna pełna wody. Uwierzcie nam, że nie będziecie musieli zbyt długo namawiać dziecka do zanurzenia się, nawet jeśli do tej pory nie był fanem pluskania się w wannie.

Zabawa nadaje się już dla maluchów poniżej pierwszego roku życia, które samodzielnie już siedzą, tak samo ucieszą jednak i starsze dzieci.

Wasza rola kończy się na nadmuchaniu balonów i przypilnowaniu bezpieczeństwa podczas zabawy. Całą resztą zajmie się już Wasz maluch. Już on najlepiej będzie wiedział co zrobić. Mały problem może pojawić się dopiero, gdy będziecie chcieli zakończyć kąpiel. Liczymy jednak na Waszą kreatywność… przecież balony można zabrać ze sobą, chociażby do pokoju.

Zabawnie, kolorowo, sensorycznie i do tego z wodą. Czego dziecko potrzebuje więcej do udanej zabawy?

Jeśli wykorzystacie powyższe inspiracje, prześlijcie koniecznie zdjęcia z zabawą i wyniki Waszych prac na zainspirujmalucha@gmail.com, Chętnie stworzę z nich galerię.

Jeśli inspiracja przypadła Wam do gustu, udostępnijcie ją u siebie w social mediach poprzez naciśnięcie przycisku poniżej lub polubcie nas na Facebooku TU

Dziękuję!

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.