Jabłko z robakiem

Comment

NASZE RECENZJE
Downloads1

„Jabłko z robakiem”  to drewniana przeplatanka od firmy Kabum, która stanie się ciekawa rozrywką dla Waszego malucha przy okazji będąc idealnym ćwiczeniom dla motoryki małej, koncentracji i skupienia na jednym zadaniu.

Jabłko od Kabum kształtem odpowiada prawdziwej wersji owocu, jest nieco większe (za co plus, małym rączka łatwiej nim manipulować). Jabłko posiada osiem dziurek przez które należy przewlec zawieszonego na sznurku robaczka.

Zabawa sama w sobie nie jest zbyt skomplikowana, rekomendujemy ją więc dla najmłodszych dzieci. By nieco utrudnić dziecku zadanie można poprosić je, by uwolniło zaplątane w owoc zwierzątko.

Mały robaczek na pewno zachęci do zabawy, a duże otwory nie będą sprawiały maluchom trudności. Pomimo, że producent poleca zabawkę dla dzieci od 3 lat, to naszym zdaniem również dzieci 2-letnie poradzą sobie z nią bardzo dobrze.

Zabawka doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, zręczność i precyzję ruchów, a także myślenie logiczne. Zabawa nią będzie też testem cierpliwości Waszego malucha. Jabłko z robaczkiem wykonane jest w sposób estetyczny i solidny z dobrych jakościowo materiałów, jest lekkie, gładkie w dotyku i bez ostrych krawędzi za co nasz ogromny plus. Podczas zabawy poćwiczyć można również liczenie- ile razy robaczek schowa się w jabłku?

Jedyna rzecz którą byśmy zmieniły to przymocowanie sznurka na stałe do jabłka. Maluchy dość często mogą upuszczać sznurek. Można go jednak samodzielnie przywiązać do jabłka, więc nie jest to jakaś ogromna wada.

Zabawkę „Jabłko z robaczkiem” przekazałyśmy do zabawy Natalce, córeczce naszej czytelniczki Pani Niny.

zabawka-8818

zabawka-8809

Oto ich krótka recenzja oraz zdjęcia z zabawy:

„Mojej trzyipółletniej córce Natalce jabłuszko podobało się, ale jeszcze bardziej podobała się zabawa samym robaczkiem. Wędrowała z nim po domu, wymyślając różne przygody np. kąpiel w wannie. Samo przewlekanie okazało się dla niej ciekawym zajęciem, jednak mało zajmującym. Może jakaś nagroda w postaci np. odgłosów wydawanych przez robaczka, który przechodzi przez jabłko, zachęciłaby ją by częściej sięgać po tę zabawkę.”

Bardzo dziękujemy za recenzję!

Jabłko z robaczkiem kupicie w sklepie internetowym firmy Kabum. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ich zabawek. My już kilka zabawek zakupiłyśmy i zdecydowanie polecamy.

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.