9 grudnia „Warszawa wita Święta” !! – wydarzenie

Comment

ARTYKUŁY NASZE RECENZJE
nowa_grafika

Bardzo się zdziwiłam gdy kilka dni temu Franek na spacerze wskazał mi ozdoby świąteczne na ulicach i spytał kiedy przyjdzie Mikołaj 😉 Oficjalnie więc można powiedzieć, że zaczynamy odliczanie do świąt! Wkrótce kilka inspiracji na świąteczne ozdoby, ale póki co zapraszam Was do tego by już teraz zarezerwować jeden z weekendów jako czas tylko dla  rodziny.

Zachęcam do spędzeni czasu w rodzinnym gronie już 9 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie również w tym roku odbędzie się wydarzenie pod hasłem „Warszawa wita Święta”!

Jest to propozycja dla całej rodziny, każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie, niezależnie od tego ile ma lat 😉

wws_17

Organizatorzy przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami, a wszystko to w magicznym świątecznym klimacie. W Pałacu Kultury wasze dzieci spotkają bohaterów swoich ulubionych bajek, i co najważniejsze Świętego Mikołaja. Przygotowana będzie specjalna strefa zabaw z profesjonalną opieką dla maluchów. Będziecie mogli wspólnie gotować, kolędować i porozmawiać ze znanymi rodzicami. Będzie również możliwość zakupu oryginalnych prezentów świątecznych.

warszawa_wita_swieta_plakat

Również w tym roku organizatorzy wspierają akcję charytatywną „Świąteczna Paka”, zbierane będą prezenty dla dzieci z biednych rodzin. Możecie więc przy okazji zrobić coś dobrego.

wws_2017

My z pewnością tam będziemy!! Widzimy się więc 9 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w godzinach 9.00-17.00. Wstęp jest bezpłatny!!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.kidzone.com.pl/eventy

Pamiętajcie by zapisać się na wydarzenie na FB – https://www.facebook.com/events/526304277719794/

Share on VKShare on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestTweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.